Огляд новинки FNIRSI 2C23T – осцилограф, мультиметр, генератор сигналів

FNIRSI-2C23T – це компактний і повнофункціональний, двоканальний цифровий осцилограф “три-в-одному”, розроблений FNIRSI для сфери технічного обслуговування та розробників. Пристрій оснащений трьома основними функціями: осцилографа, мультиметра і генератора сигналів.

Осцилограф використовує апаратну архітектуру FPGA+MCU+ADC з частотою дискретизації 50 Ms/s і аналоговою смугою пропускання 10 МГц, вбудованим модулем захисту від високої напруги. Максимально допустиме пікове значення напруги входу ± 400 В (з урахуванням увімкненого дільника на щупі 10х)

Передбачено збереження і знімків екрана форми сигналу у вбудовану пам’ять пристрою і подальший перегляд для аналізу.

Мультиметр дає змогу вимірювати й оцінювати 4-значне істинне ефективне значення величини напруги (до 10 000 точок) і підтримує вимірювання напруги і струму змінного/постійного струму, а також вимірювання ємності, вимірювання опору, тест діодів та інші типи вимірювань.

Незалежно від того, чи використовується він професіоналами, фабриками, школами, ентузіастами або сім’ями, це ідеальний багатофункціональний вимірювальний інструмент.

Оснащений вбудованим генератором функціональних сигналів (DDS), він може виводити 7 типів функціональних сигналів з максимальною вихідною частотою 2 МГц для всіх сигналів і кроком в 1 Гц. Вихідна частота, амплітуда і шпаруватість сигналів регулюються. У пристрої встановлено 2.8″ РК-екран високої чіткості з роздільною здатністю 320*240 і літієва акумуляторна батарея ємністю 3000 мАг. Час роботи може досягати 6 годин.

Цей портативний пристрій надає користувачам більше практичних функцій у компактному розмірі, ніж більшість аналогів

 

Докладний огляд FNIRSI 2C23T зробив BOOT USE

Купити FNIRSI 2C23T наразі можно тільки на Aliexpress у офіційному магазині FNIRSI

Доклада інструкція FNIRSI 2C23T

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *