Калькулятор маркування SMD резисторів

У сучасному світі електроніки поверхневий монтаж (SMD) є невід’ємною частиною проєктування та виробництва електронних пристроїв. Від мініатюрних смартфонів до складних комп’ютерних систем, компоненти SMD відіграють вирішальну роль у забезпеченні компактності, ефективності та надійності пристроїв. Серед них SMD резистори посідають важливе місце, забезпечуючи контроль опору в електричних колах.

SMD (Surface Mount Device) – це радіо-компонент, який монтується на поверхність плати. SMD резистор складається з резистивного шару, нанесеного на керамічну підкладку. Номінал опору визначається товщиною і формою шару, а точність номіналу досягається шляхом лазерного підрізання шару.

Маркування SMD резисторів: визначаємо номінал по коду

Маркування резисторів для поверхневого монтажу містить 3 (в том числі EIA-96) або 4 символа.
Введіть код вказаний на корпусі резистора, наприклад: 2R6, 3602, 03B ...

Номінал:
Типоразмір:
 

В результаті

Правильна ідентифікація та розшифровка маркування SMD резисторів має вирішальне значення для підтримки функціональності та надійної роботи електронних пристроїв. Помилки під час розшифрування маркування можуть призвести до неправильного підбору компонентів, що зі свого боку вплине на роботу всієї системи. та маркування резисторів SMD.

Тому ми зробили все можливе, щоб наш калькулятор маркування SMD резисторів був якнайбільш точним і надійним. Незалежно від вашого досвіду в роботі з електронікою, наш калькулятор допоможе вам з легкістю визначити значення опору і типорозмір SMD резисторів. Нехай наш онлайн калькулятор SMD резисторів стане вашим надійним помічником у всіх ваших електронних проєктах!

Поширені питання

Калькулятор аналізує введений користувачем код, що зазвичай складається з буквено-цифрової комбінації на корпусі резистора. Він співставляє цей код із базою даних стандартних маркувань і видає відповідне значення опору та типорозмір SMD резистора.

Так, калькулятори маркування SMD резисторів можуть бути корисними як для електронників-початківців, так і для досвідчених професіоналів. Вони допомагають прискорити процес ідентифікації та мінімізувати помилки, що важливо навіть для досвідчених фахівців.

Так, калькулятори маркування SMD резисторів можуть бути чудовим освітнім інструментом. Вони допомагають студентам – електронщікам розібратися з системою маркування, розвиваючи навички роботи з SMD компонентами.