Калькулятор кольорового маркування резисторів

            Наш калькулятор кольорового маркування резисторів онлайн є простим інструментом, який дозволяє легко визначити параметри резистора за допомогою кольорового маркування. Калькулятор дозволяє розраховувати опір і допуск опору резисторів з кольоровим маркуванням у формі 4 або 5 кольорових кілець. Також є можливість визначити точність резистора. Це можна зробити, вказавши останню смужку на резисторі.

Визначення параметрів резистора за кольоровим маркуванням

Розташуйте перед собою резистор так, щоб більша частина кольорових кілець знаходилась зліва від корпусу або широка смуга була зліва. Введіть кольори смужок, що розташовані на резисторі, і наш калькулятор миттєво розрахує значення резистора для вас. Це допоможе вам уникнути помилок та заощадить час, який зазвичай витрачається на ручний розрахунок.

Номінал
Множник
Точність

Натисніть на смужку, щоб вибрати колір.

Номінальний опір:
Точність:
Потужність:
 

Висновок

         Ми розуміємо, що точне визначення значення резистора є критичним у багатьох електронних проектах. Тому ми зробили все можливе, щоб наш онлайн калькулятор резисторів був якнайбільш точним і надійним. Ви можете використовувати його для широкого спектра проєктів, від невеликих експериментів до складних промислових застосувань. Тож не втрачайте часу на складний ручний розрахунок резисторів. Використовуйте наш калькулятор кольорового маркування резисторів онлайн, щоб швидко та зручно дізнатись значення, яке вам потрібно. Незалежно від вашого досвіду в роботі з електронікою, наш калькулятор допоможе вам визначити значення резистора з легкістю. Нехай наш онлайн калькулятор резисторів стане вашим надійним помічником у всіх ваших електронних проектах!

Введіть кольори смужок на резисторі і ви отримаєте значення та його точність. Вибравши останню смужку, відобразиться показник потужності резистора.

Так, калькулятор кольорового маркування резисторів підтримує різні системи маркування, включаючи 4-смужкову та 5-смужкову системи. Ви можете ввести кольори смужок відповідно до системи, що використовується на вашому резисторі.

Калькулятор кольорового маркування резисторів автоматично визначає точність резистора, основуючись на кольорах смужок. Зазвичай точність вказується останньою смужкою на резисторі. Калькулятор виводить значення точності, що вказує, наскільки відхиляється фактичне значення резистора від його номінального значення.